Hlavní navigace

O2 TV Sport uzavřela exkluzivní smlouvu s hokejovou extraligou až do roku 2023

Sdílet

Jan Brychta 10. 9. 2018
O2TV (470 x 264 px) Autor: O2

Prvním utkáním na O2 TV Sport bude páteční souboj mezi pražskou Spartou a Hradcem Králové. Diváci dostanou na výběr různé pohledy kamer, jako jsou záběry z trestných lavic nebo kamer za brankou. V průběhu října chce O2 TV přidat i záběry z helmy rozhodčích a díky mikroportům uslyší předplatitelé i komunikaci sudích. 

Každý duel doplní zápasové studio, moderátor s expertem, reportér a dva komentátoři. Přímými přenosy budou provázet Jan Homolka, Tomáš Zetek, Libor Basík a Jan Velart. Reportérské duo utvoří Tereza Kubíčková a Richard Tesař.

Mezi komentátory se zařadí Roman Málek, bývalý brankář a mistr extraligy s pražskou Slavií, Petr Ton, trojnásobný nejlepší střelec extraligy a dvojnásobný mistr se Spartou, a Jakub Koreis, který má za sebou přes 800 utkání v profesionálních soutěžích. Čtveřici odborníků uzavírá Jiří Tlustý, který odehrál v severoamerické NHL 446 zápasů a oblékal dresy například Toronta Maple Leafs, Caroliny Hurricanes nebo New Jersey Devils.


Autor: O2 TV

Vysílací schéma

Další novinkou bude pondělní hokejový magazín Ice Time. Chybět by neměly záběry ze soukromí hráčů, hudební ukázky z kabin jednotlivých mužstev nebo monitorování aktivity klubů a hokejistů na sociálních sítích.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.