Hlavní navigace

O2 TV uvede poprvé i vyřazovací část Ligy mistrů a nadstavbu české první ligy

20. 2. 2019

Sdílet

Fotbal Autor: Pxhere.com

Na podzim zaznamenal operátor největší tuzemské IPTV platformy O2 TV rostoucí zájem o fotbalové přenosy. Prakticky týden co týden docházelo k překonávání rekordů. Například souboj Viktorie Plzeň s Realem Madrid v UEFA Champions League sledovalo dvě stě tisíc diváků, této hranice dosáhlo i listopadové derby mezi pražskou Spartou a Slavií, zrekapituloval Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Kinderna předpokládá, že sledovanost bude v jarní části ještě gradovat. Poprvé nabídne stanice O2 TV Sport exkluzivně vyřazovací část UEFA Champions League a také nadstavbovou část české fotbalové ligy. Odvysíláme všechny duely z finálových bojů, chybět nebudou ani zápasy z dalších skupin, doplnil Kindernay. 

V zájmu oslovení nových zákazníků připravilo O2 ve spolupráci s prvoligovými kluby a Ligovou fotbalovou asociací možnost vyzkoušet si sportovní přenosy O2 TV zdarma. 

Každé pondělí také na O2 TV Sport pokračuje diskusní pořad Tiki-Taka, který již odvysílal přes šedesát dílů a za dva roky jeho vysílání přivítal moderátor Petr Svěcený ve studiu takřka sto padesát hostů ze sportovního i kulturního prostředí.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 2. 2019 8:22

  Ládík

  Já mám plnou nabídku UPC a Sport Pack od O2, tak proto bych se rád zeptal v čem šel T-Mobile cestou kvantity a ne kvality. V tom, že překlopil oblíbené kanály do HD. Například všechny Viasaty, všechny Óčka. Takže žádný odpad. O Barrandovu jsem tu nepsal. Já mám k O2 TV pozitivní vztah, měl jsem ji asi 10 let a odešel kvůli internetu k UPC. Mě jen vadí, že takto vyklízí pozice.

 • 20. 2. 2019 21:29

  Ládík

  Ty sportovní kanály je jistě dobrá věc. Sám mám kvůli ženskému tenisu Sport Pack, ale všiml jsem si, že úplně rezignovaly na přidávání kanálů v HD. Například T-Mobile je již výrazně předstihl.

 • 21. 2. 2019 6:51

  bez přezdívky

  Ono máte v principu 2 možnosti, jít cestou kvantity nebo kvality. TM si zvolil cestu první a je to jeho boj. Za mě v O2TV nepostrádám v HD žádný rozumný a dostupný kanál. Opravdu netoužím po Barandově a dalších odpadních kanálech v HD.

 • 21. 2. 2019 10:03

  Petr Faistauer

  Tady každý nadužívá zkratku "HD", ale je také k tomu "a" říci i to "b", že za "HD" je považováno kdeco od 1024x768 až po 1920x1080. (U SK sousedů klidně za "HD" vydávají i věc v HD sice natočenou, ale následně vysílanou v SD...)
  "Všechny Óčka" - kolik z nich jsou skutečné, tedy "full HD" a kolik upscale? Navíc zrovna Óčko jako příklad, nevím, nevím. Často jsem koukal na Gold, než to předělali na "Star" s hroznou grafikou, logo přes kus obrazovky a popisky raději přes celou... A změnilo se i hudební zaměření, takže mám jen další programovou pozici, na kterou zabloudím jen náhodou v druhém seznamu.
  Na O2TV chybí z valné části jen ty kanály, kde buď vysílající subjekt z českého trhu s touto nabídkou odešel, případně nemá práva pro ČR a taky ty, kde nedošlo k dohodě na obnově smlouvy...

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).