Hlavní navigace

O2 TV začíná nabízet zákazníkům s nejstaršími set-top boxy nové zařízení

22. 2. 2021

Sdílet

O2 TV Autor: O2

Operátor O2 začíná zákazníkům O2 TV s nejstarším typem set-top boxu (bez podpory WiFi) nabízet novější zařízení, které už bude podporovat modernější verzi služby chystanou na druhou polovinu letošního roku. Set-top box nové generace těmto klientům nabízí v e-mailech za zvýhodněnou cenu, po slevě za 49 Kč měsíčně místo původních 69 Kč. Splátky jsou na 48 měsíců. Také je možné koupit nový set-top box jednorázově za 2352 Kč místo standardních 3312 Kč.

Nabízené set-top boxy podporují 4K rozlišení, mají dálkový ovladač s Bluetooth, možnost připojení přes Wi-Fi a operátor upozorňuje také na možnost multidimenze při sportovních přenosech. Akční nabídka platí do konce února. „Tento konkrétní set-top box je ten nejnovější, který aktuálně zákazníkům nabízíme, a při migraci do něj budeme vzdáleně instalovat nový firmware,“ doplnila na dotaz DigiZone.cz Kateřina Mikšovská z tiskového oddělení O2.

  • Nejstarší set-top box je černý, hranatý a zapojuje se pouze přes kabel, protože nemá WiFi. O2 TV ho nabízela od podzimu 2013. Je nutné ho vyměnit.
  • O2 TV set-top box s WiFi vypadá úplně stejně jako předchozí, jen má navíc podporu bezdrátového připojení. Funguje na jakémkoli internetu, v nabídce byl od prosince 2015. Na podzim ho čeká aktualizace.
  • O2 TV set-top box nové generace je v nabídce od srpna 2018. Má zaoblené hrany a modernější design. Na podzim ho čeká aktualizace.

Při podzimní modernizaci O2 TV zařadí operátor do nabídky ještě zcela nový box, který zatím není možné objednat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).