Hlavní navigace

O2 začne v Česku nabízet eSIM pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4

30. 5. 2022

Sdílet

Samsung Galaxy Watch4 Autor: Samsung

O2 v Česku začne 15. června nabízet eSIM pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4. Díky tomu nebude nutné mít hodinky spárované s chytrým telefonem a bude je možné používat jako samostatný přístroj připojený k mobilní síti.

Službu nazvanou O2 Chytré hodinky půjde aktivovat v aplikaci Galaxy Wearables v telefonu. Po dobu šesti měsíců bude k dispozici zdarma, pak vyjde na 99 korun měsíčně.

V Česku si lze s LTE konektivitou a eSIM prozatím pořídit pouze Apple Watch, a to u T-Mobilu. Vodafone a O2 pouze uvádí, že samostatně připojené Apple Watch rovněž chystají, prozatím ale nejsou známy přesné termíny.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 5. 2022 23:40

  Jarek

  To je několik let stará tisková zpráva, nebo sice nová, ale nad kterou nikdo nepřemýšlel?
  Vždyť samostatnou eSIM (tj. jiné číslo než mám v mobilu) v hodinkách Samsung nabízí již pěkně dlouho T-Mobile i Vodafone?

  Nepůjde náhodou spíše o (námi majiteli hodinek s možností eSIM) hodně očekávanou službu použití STEJNÉHO telefonního čísla na mobilu i na hodinkách?

 • 31. 5. 2022 8:14

  lahvon

  Ano, samozřejmě že je tím myšleno, že půjde o eSIM a funkci "One number".

  Ale ten článek má pravdu v tom, že telefon i hodinky půjde používat samostatně, nezávisle na sobě. Jen budou dostupné pod stejným telefonním číslem a budou moci být přihlášené k síti ve stejnou chvíli obě dvě.

  Tohle má v ČR zatím spouštěné jen T-mobile. A O2 bude druhé.

  31. 5. 2022, 08:15 editováno autorem komentáře

 • 31. 5. 2022 12:49

  Jarek

  Osobně tomu rozumím, ale ono to z názvu článku totiž vůbec nevyplývá, že půjde o tuto vynikající možnost, a ani v textu nebylo jasně uvedeno, že konečně půjde současně používat a mít zapnuté jedno telefonní číslo na dvou různých zařízeních.

 • 1. 6. 2022 15:21

  bez přezdívky

  T-mobile to ale podporuje jen pro fyzicke SIM karty, neni to tak?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).