Hlavní navigace

Odstartovala streamovací služba Apple TV+, pořady mají české titulky

1. 11. 2019

Sdílet

Apple TV+ Autor: Apple

Ve více než stovce zemí včetně České republiky odstartovala televizní nabídka od společnosti Apple pod názvem Apple TV+. Spustit jde na telefonech iPhone a tabletech iPad s iOS ve verzi 12.3 a vyšší, dále na Apple TV 4K, Apple TV HD, Apple TV 3. generace, iPodu Touch a počítačích Mac s MacOS Catalina.

Měsíční předplatné v Česku je stanoveno na 139 Kč za rodinný přístup až pro šest lidí. Prvních sedm dnů je televize zdarma. Kdo si počínaje 10. zářím 2019 koupil nový iPhone, iPad, Apple TV, iPod Touch nebo počítač Mac, ten má přístup k Apple TV+ na jeden rok zadarmo. Stačí se do Apple TV+ přihlásit stejným Apple ID jako na zakoupeném zařízení. Pořady půjdou přehrávat i offline.


Autor: Filip Rožánek

K vidění jsou první epizody seriálů The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, Sloní královna, Tajemný pisatel, Snoopy ve vesmíru a Helpsters. Mají české titulky, dabing k dispozici není, a to ani u dětských pořadů.


Autor: Filip Rožánek

Na přelomu listopadu a prosince se v Apple TV+ objeví další seriály – Hala, Truth Be Told anebo drama Servant od režiséra M. Night Shyamalana.


Autor: Filip Rožánek
Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).