Hlavní navigace

Ondřej Šťastný přechází z Microsoftu do MALL Group, povede oddělení vývoje

2. 8. 2021

Sdílet

Mall.cz Autor: Printscreen, Lupa.cz

Oddělení Developmentu a ERP v MALL Group nově vede Ondřej Šťastný, který nastupuje na pozici Engineering Directora. Šťastný předtím působil šest let v Microsoftu, kde se na pozici Senior Engineering Managera staral mimo jiné o budování týmů pro platformu Teams. 

Kromě toho má zkušenosti z firem Trask nebo VMware, kde získal několik patentů v oblasti vzdálené správy Windows zařízení. V minulosti se také v Česku věnoval projektům pro bankovní domy, kromě toho pobýval také v USA. V MALLu nově řídí R&D oddělení a podnikové a informační systémy včetně SAPu.

Vedoucí vývoje MALL Group Ondřej Šťastný.
Autor: MALL Group

Vedoucí vývoje MALL Group Ondřej Šťastný.

"Mým cílem je z MALL Group sebevědomě a systematicky budovat technologického lídra, a to jak v oblasti interních systémů, tak i na straně webových a mobilních aplikací pro zákazníky. Chci pracovat na zlepšení naší vnější integrace včetně rozšiřování možností v oblasti platebních bran a prioritou je rovněž úspěšně dokončit vývoj komplexní technologie pro vyřešení doručování napříč celým regionem. V e-commerce je pro pokročilé technologie obecně velký potenciál a věřím, že pro nás budou znamenat důležitou konkurenční výhodu,” komentuje Šťastný.

Jedním z cílů Šťastného pro první kvartál je také dosažení stabilní personální situace a vybudování stabilního a škálovatelného technického zázemí pro online tržiště MALL Partner. Vedle toho chce zapracovat na budování nové firemní „kultury inženýringu“.

"Prioritou pro první čtvrtletí bude jasně si vydefinovat, kam v rámci technologického rozvoje a firemní kultury chceme dál směřovat a
tohoto cíle se držet. Zároveň jde spolu s technologickým vývojem ruku v ruce i personální růst. Rádi bychom se proto v následujícím období více geograficky rozkročili a potvrdili naši roli mezinárodní firmy,” dodává Šťastný.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář a moderátor, redaktor Lupa.cz a spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve působil také v marketingu a pracoval ve státní správě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).