Hlavní navigace

Poradna uLékaře.cz hlásí nové investory, jsou mezi nim Fryc, Bartoš či Rozhoň

3. 12. 2018

Sdílet

uLékaře.cz - homepage

Budou dalším trendem na internetu zdravotní konzultace na dálku? Sází na to skupina investorů, kteří podle čerstvého oznámení vložili peníze do služby uLékaře.cz

Jsou mezi nimi Ondřej Fryc (Reflex Capital), Ondřej Bartoš (partner Credo Ventures), Martin Rozhoň (zakladatel skupiny Vivantis), Leoš Navrátil (investor), Daniel Smutek (endokrinolog) a Jan a Petr Staňkovi (zakladatelé NetTravel.cz).

Lékařská online poradna uLékaře.cz funguje téměř osm let a zprostředkovává placené konzultace s lékaři přes e-mail či online objednání ke specialistům. Své služby nabízí také firmám, které mohou nabízet online konzultace jako firemní benefit.

Podle poslední dostupné účetní uzávěrky za rok 2017 firma uLékaře.cz s.r.o., kterou založili chirurg Tomáš Šebek a IT developer Ruda Ringelhán, vykázala čistý obrat 8,7 milionu Kč a skončila ve ztrátě přes 5 milionů Kč. Kromě nových investorů do ní peníze vložila Etnetera Group.

TIP: Podívejte se na naše rozhovory s Martinem Rozhoněm nebo Ondřejem Frycem:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).