Hlavní navigace

OTT služba Digi2Go je nově dostupná i prostřednictvím aplikace pro televize Samsung

7. 1. 2019

Sdílet

Slovenská Digi TV Autor: Digi TV SK

Sledovat OTT služby od společnosti Digi CZ mohou nově všichni vlastnící chytrých televizorů Samsung od roku výroby 2014 a připojených k internetu. Po instalaci příslušné aplikace je možné ovládat televizor pouze jedním ovladačem.

Funkce aplikace jsou téměř identické se set-top boxem. Věříme, že v dohledné době nabídneme podobné novinky také pro majitele televizorů jiných značek, slibuje Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb Digi TV.

Zákazníci Digi TV si mohou aplikaci jednoduše stáhnout přes televizní aplikaci Samsung přímo ve svém televizoru. Pokud mají vytvořený Samsung účet a jsou do něj přihlášeni, stačí si aplikaci vyhledat v kategorii Video a spustit. Na portálu služby, kam se zákazníci přihlásí přes přihlašovací údaje, jež získali při aktivaci Digi TV přes internet, si následně mohou vygenerovat šestimístný párovací kód pro aplikaci Samsung TV. Po zadání tohoto kódu do okna, které se otevře po spuštění aplikace, dojde k jejímu spárování s účtem zákazníka a lze ji začít využívat.

Aplikaci mohou zdarma na třicet dní vyzkoušet i majitelé televizoru Samsung, kteří dosud nejsou našimi zákazníky. Stačí, když si aplikaci stáhnou, pošlou SMS s textem DEMO na tel. číslo 736 350 600, následně jim bude doručen párovací kód, který musí zadat po spuštění aplikace. Třicet dní pak mohou na zkoušku využívat Digi TV se všemi funkcemi moderní televize jako je sedmidenní archiv všech odvysílaných pořadů, možnost každý pořad zastavit, přetočit nebo jej pustit kdykoliv od začátku, dodává Šlapalová. Podrobný návod je dostupný na webu operátora

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.