Hlavní navigace

Palička se vrací do vedení Etnetery, skupinu čeká velká transformace

27. 3. 2019

Sdílet

Martin Palička, Etnetera

Česká softwarová společnost Etnetera zhruba po roce opět točí s vedením. Do funkce výkonného ředitele se dočasně vrací Martin Palička, který v dubnu loňského roku funkci předal Petru Votočkovi. Ten ve vedení firmy nadále zůstává a má řešit kvalitu služeb. Palička má nyní Etneteru, která spadá pod Etnetera Group, provést změnami a zaměřit se na obchodní část.

„Změny, které jsou letos v plánu, se netýkají pouze Etnetery, ale primárně se jedná o restrukturalizaci celé Etnetera Group,“ uvádí firma pro Lupu s tím, že chce nabízet full service služby, k čemuž je potřeba změna fungování firem v rámci skupiny.

„Prvním krokem je sblížit fungování především těch firem pod hlavičkou Etnetera Group, které už nyní často na projektech fungují společně. Jedná se o značky Etnetera, Etnetera Motion, Etnetera Activate, Fragile a Virtuplex. Transformace skupiny Etnetera Group je interní proces, který zatím nemůžeme více komentovat, neboť je to zatím živá a neuzavřená věc, přičemž akcionáři některé detaily ještě průběžně řeší,“ dodává dále Etnetera.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).