Hlavní navigace

Philips uvádí novinku v domácí řadě monitorů E9, model 278E9 se zakřivenou obrazovkou

12. 7. 2018

Sdílet

Philips 278E9 Autor: MMD

UVNITŘ GALERIE – Společnost MMD, která disponuje světovými právy pro prodej a marketing monitorů Philips, představila nejnovější přírůstek produktové řady E9, kterou tvoří monitory pro domácí užití. Novinkový model 278E9 nabízí v tenkém rámečku 27palcový VA panel s poloměrem zakřivení 1800R pro Full HD rozlišení s 1920 × 1080 body a poměrem stran 16:9

Na rozdíl od svých předchůdců v řadě E9 zapojuje novinka technologii Ultra Wide-Color pro lepší podání barev. Další rozšířené funkce zajišťuje technologie Flicker-Free, která omezuje nepříjemné blikání podsvíceného panelu, nebo software Philips LowBlue Mode, snižující objem vyzařovaného modrého světla. 

Funkce EasyRead je určena pro pohodlnější čtení dokumentů, SmartImage pomůže při nastavování monitoru a SmartContrast nabídne maximální úrovně černé. AMD FreeSync technologie by měla zajistit hladký obraz bez trhání i při akčních scénách a pro doplnění je monitor vybaven sadou zabudovaných vysoce kvalitních reproduktorů. 

Panel monitoru je ze tří stran obklopen ultratenkým rámečkem v černém provedení s broušeným kovovým stojanem, umožňujícím náklon od –5 do 20 stupňů, a přípravou pro uchycení ve VESA držáku. Monitor je vybaven všemi potřebnými porty, kromě analogového VGA je to i digitální HDMI nebo DisplayPort.

Nový monitor Philips 278E9 by měl být podle vyjádření výrobce nabízen za cenu 5819 korun.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).