Hlavní navigace

Piráti hledají odborníka, který má ve sněmovně ovlivňovat e-government a ICT

10. 7. 2018

Sdílet

Česká pirátská strana otevírá pozici pro zájemce, kteří chtějí na úrovni sněmovny ovlivňovat tuzemský e-government. Specialista e-governmentu má být členem sněmovního týmu Pirátů s platem na IČO 50 tisíc (plus 10 tisíc měsíční prémie), který má „pomoci odvést kvalitní práci v digitalizaci a sledování vlády v této oblasti“.

„Hledáme parťáka, který má znalosti z oblasti světa informačních technologii a zároveň z veřejné správy. Vhodným uchazečem je kreativní IT zaměstnanec z veřejné správy. Důležitá je pro nás chuť učit se novým věcem, shoda s programovými cíli strany (open data, open source), schopnost abstraktního uvažování (ale kombinovaného s reálnou zkušeností),“ inzerují Piráti.

Specialista má mimo jiné pirátské poslance zastupovat na schůzích o e-governmentu, připravovat věcné záměry, spolupracovat na přípravě legislativních materiálů, připravovat odborné podklady nebo prezentovat záměry kolem digitalizace vůči vládě. Připomeňme, že ta opět slibuje kompletní digitalizaci a internet všude.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).