Hlavní navigace

Platby Mall Pay jsou integrovány do Shoptetu, aktivace je možná za dvě hodiny

8. 6. 2020

Sdílet

Mall Pay

Český platební systém Mall Pay dokončil integraci do další e-commerce platformy. Tentokrát jde o Shoptet, díky čemuž Mall Pay může začít oslovovat dalších zhruba dvacet tisíc e-shopů, které na Shoptetu běží. Mall Pay už je k dispozici v platformách FastCentrik, Magento, PrestaShop, WooCommerce a dalších. Nedávno byl integrován také do platební brány ČSOB.

„Zapojením do Shoptetu nyní Mall Pay pokrývá 90 procent všech e-shopových platforem a poprvé na něj dosáhne asi polovina ze všech českých e-commerce obchodníků a služeb,“ uvádí tuzemský fintech.

Doplněk si zatím aktivovalo přes 150 internetových obchodů Shoptetu. Mall Pay se zde dle odhadů do konce měsíce chce dostat minimálně na dvojnásobek.

Mall Pay a Shoptet nabízí takzvaný turbo onboarding, díky čemuž je možné platební doplněk aktivovat do 120 minut, například díky elektronickému podepisování smluv.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 6. 2020 7:56

  Vladaman

  To je geniální. Mall, svým konkurentům nabídne platební služby, aby ti malí mohli více businessu a dat o svých zákaznících předávat své velké konkurenci, která je jednoho dne zničí.
  A malý e-shop tupě integruje platební kanál konkurence. +1 mallu za marketingový počin roku.

  Zkuste si to představit v reálném světě. Přijdete do Hyundaie, vybrat si auto, protože je levnější než předražená oktávka a v Hyundai Vám při platbě řeknou, ať jdete zaplatit vedle k sousedovi do Škoda autosalonu, který bude financovat koupi vozu.

 • 10. 6. 2020 12:33

  bez přezdívky

  Krásný den, Vladimíre, chápu, že se hned na první dobrou objeví tyhle obavy, ale ve skutečnosti je to takto: žádné údaje o zákaznících nepředáváme MALLu ani jinému e-shopu. Konkrétně MALL.cz má dost vlastních dat o zákaznících z trhu, výzkumů a obrovskou bázi, ze které čerpá informace. Odložená platba je na trhu zatím stále ve velmi malém procentu, takže nějaká data od nás by MALLu byla úplně k ničemu.

  Zkuste se na to podívat z druhého pohledu, a to takového, že firma MALL Pay má v zádech silné společnosti - MALL a ČSOB, díky kterým můžeme službu lépe rozvíjet a vylepšovat pro naše/vaše zákazníky.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).