Hlavní navigace

Portál Nova Plus přichází s vlastním online pořadem Coca-Cola Souboj coverů

16. 3. 2018

Sdílet

Coca-Cola Souboj coverů Autor: TV Nova

Webová stránka Nova Plus se spojila s režisérem Marcusem Krugem a na konci března chce představit nový formát, pořad nazvaný Coca-Cola Souboj coverů. V něm bude soutěžit osm mladých umělců o postup do finále.

Pořad odstartuje 28. března a prvním zveřejněným interpretem je zpěvačka a herečka Mariana Prachařová. Pořadem bude provázet moderátor Marek ZemanOstatní soutěžící zůstávají v utajení, ale během následujících dní by měli být odkryti na sociálních sítích

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 3. 2018 17:28

    vortimond (neregistrovaný)

    Další potvrzení, že s pop music už se v českých komerčních televizích nikdo nesetká. Jedině na těch nízkonákladových programech, které vysílají celý den videoklipy. Tam se to může zaplatit, protože odvysílání těch videoklipů stejně skoro nic nestojí. Klasické hudební show ve světě ojediněle přežívají, ale bez propojení s Youtube už by to asi nemohlo fungovat. Takže jedině vícezdrojové financování. Česko stejně nikdy nepatřilo mezi producenty kvalitní pop music.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).