Hlavní navigace

Prima inovovala hybridní prostředí, divákům chce nabídnout doporučující algoritmy

28. 2. 2018

Sdílet

Prima. - HbbTV nové prostředí únor 1918

Diváci by se měli dočkat intuitivnějšího ovládání videoarchivu, když v rámci HbbTV platformy bude moci zpracovávat nahrávané programy. Divák má také možnost přehrát si pořad od začátku, jednoduše spravovat stránku pořadu včetně všech epizod nebo si sestavit svůj vlastní program.

Snazší přístup k videoobsahu

„Chtěli jsme sjednotit grafickou i funkční stránku HbbTV a webového prostředí iPrima.cz pod značkou iPrima. Dlouhodobě sledujeme nárůst počtu diváků i přehraných videí v HbbTV – v posledním čtvrtletí roku 2017 vzrostl počet přehraných videí o 73 procent,“ tvrdí optimisticky Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Rozhovor s Danielem Gruntem nejen o HbbTV bude následovat v některém příštím týdnu.

Televizní program nabízí možnost přehrát si odvysílaný pořad a nechybí ani aplikace Prima letáky, Počasí, Prima Kvux, Prima hry a mnoho dalšího. Nechybí možnost sledovat obsah bez reklam za 59 Kč měsíčně. Pokud si jej uživatelé aktivují na webu iPrima.cz, mohou si svou hybridní televizi přidat jako další zařízení, kde neuvidí reklamy při sledování pořadů televize Prima.

Televize Prima připravila k nové aplikaci i tři verze spotů s ambasadorem červeného tlačítka Karlem Voříškem. Kampaň mohou diváci vidět nebo slyšet od 27. února v médiích skupiny Prima. Podle aktuálních čísel ČRa eviduje za leden 1 764 680 diváků s HbbTV.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 2. 2018 16:17

  Digitální kocourkov (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Super. Jen tak dál. Prima to dělá dobře. Jsem zvědav co předvede zítra NOVA, která má rozjet HbbTv. To zase bude vše za prášule.

 • 28. 2. 2018 17:39

  Frankie (neregistrovaný) ---.pilsfree.net

  Inovace sice působivá, ale vyhledávání i na kvalitní rychlé síti pomalé a často při přepínání v menu zamrzne. Program je často možné najít pouze je zadáním jména programu z klávesnice, což je velmi zdlouhavé. Takže by bylo dobré se podívat na funkčnost.

 • 28. 2. 2018 16:56

  Kuba_ (neregistrovaný) ---.vodafone.cz

  Já mám poslední půlrok problém s tím, že se přes HbbTV na Primě cyklí reklamy, takže mi jede první kus seriálu/filmu, ale jakmile se objeví první reklama(y), zpravidla 5ks, ty se začnou neustále opakovat a opakovat, a pokračování seriálu se již nespustí. Proto jsem HbbTV Prima přestal používat. Pokud tato inovace z mého pohledu chybu opravila, tak jsem jedině rád.