Hlavní navigace

Prima na podzim: další řada Talentu a tři nové seriály

Sdílet

Filip Rožánek 3. 8. 2021
Hvězdy nad hlavou Autor: TV Prima

Televize Prima představila novinářům podzimní programové schéma. Diváky chce mimo jiné přilákat třemi novými seriály (Hvězdy nad hlavou, 1. mise a Dvojka na zabití). Na obrazovky se vrátí další řada talentové reality show Česko Slovensko má talent.

1. mise sleduje výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Dvanáct osobností, dvanáct příběhů, ale společný cíl: Být jedním ze čtyř nejúspěšnějších, zasloužit se o místo v elitní jednotce a stát se součástí odvážné mise, na jejímž konci bude nespočet zachráněných lidských životů. Obstojí jen ti nejlepší, nejslabší články výcvik a tím i seriál v jednotlivých dílech opustí.

Hvězdy nad hlavou jsou seriál z venkovského prostředí. Celkem vzniklo 16 epizod. Hlavní roli veterinářky ztvárnila Tereza Kostková, jako její osudoví muži se představí Roman Zach a Roman Vojtek. V dalších rolích účinkují Bolek Polívka, Petr Nárožný, Veronika Žilková nebo Veronika Khek Kubařová.

Do třetice Prima uvede osmidílnou detektivní sérii Dvojka na zabití. V hlavních rolích uvidíme Jakuba Prachaře a Saru Sandevu coby nadporučíka Martina Rykla a ambiciózní podporučici Karolínu Světlou. Profesionální, ale chaotický policista musí vyjít s naprosto protikladnou kolegyní. V roli šéfa oddělení vražd se objeví Miroslav Vladyka.


Autor: TV Prima

Seriál Dvojka na zabití

Dalšími díly pokračuje seriál Slunečná, natočena je i pátá série detektivek Polda. 

„Hlavní vysílací čas je opět postaven na vlastní tvorbě. Pondělní večery budou patřit Hvězdám nad hlavou, úterky a čtvrtky Slunečné, ve středu se mohou diváci těšit na seriál 1. mise, v pátek pobaví Česko Slovensko má talent. Sobota patří krimi komedii Dvojka na zabití a nedělní večery přinesou české filmy, které vysíláme v rámci Prima kina. Mezi premiérami, které na podzim uvedeme, se objeví i pohádka Princezna zakletá v čase či komedie Ženská pomsta,“ sdělil Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Podzimní schéma TV Prima (2021)
Autor: TV Prima

Podzimní schéma TV Prima (2021)

V pondělí ve 21.35 poběží seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem v roli hostitele. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou.

Stanice Prima Cool uvede na podzim premiérové díly improvizační show Partička.

Od září začne horká fáze předvolebního vysílání CNN Prima News. „Nabídne mimo jiné i několik nových formátů zaměřených na finance či problémy, které nejvíc tíží běžné občany. Pořady se budou ve vysílání objevovat každý všední den. Období před volbami vyvrcholí několika superdebatami s názvem Česko hledá premiéra,“ oznámila TV Prima.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.