Hlavní navigace

Prima obnoví natáčení Show Jana Krause, na vstupenky však bude pořadník

20. 5. 2020

Sdílet

Show Jana Krause poprvé bez diváků Autor: TV Prima

Televize Prima od příštího týdne obnoví natáčení a vysílání talk show Jana Krause. Do pražského Divadla Archa se štáb vrátí v úterý 26. května 2020, hotový díl odvysílá televize ve středu 27. května 2020 ve 21.35. 

„Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru se bude show odehrávat pro menší počet diváků, a ne před tradičně vyprodaným hledištěm,“ informovala televize Prima v tiskové zprávě. Mezi diváky budou povinné odstupy, povinné budou roušky a diváci nemohou využít šatnu. K dispozici bude dezinfekce na ruce.

Kvůli snížení počtu diváků v sále vznikne pořadník.

Pokud už má někdo zakoupené vstupenky na předchozí natáčení, musí vždy týden dopředu vyplnit formulář na webu Show Jana Krause. Podle času odeslání formuláře pak produkce pořadu stanoví pořadí. Každou neděli ve 22.00 se možnost vyplnění formuláře uzavře a divák dostane vědět, zda se vešel mezi povolený počet diváků, jejichž počet je v den natáčení konkrétního dílu povolen opatřeními ministerstva zdravotnictví. V případě, že se přihlášený divák nevejde na natáčení, bude e-mailem informován o způsobu kompenzace neuplatněných vstupenek.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 5. 2020 9:58

  Roman P.

  Pořad jsem viděl před několika lety. Od podobného typ pořadu očekávám příjemný rozhovor se zajímavým hostem, v němž se o něm dozvím něco nového.

  Avšak velmi okatá nepřipravenost pana Krause, arogantnost, mnohdy tápání a až příliš častá snaha hosta zesměšnit končily trapně až nejapně. Nedozvěděl jsem se o hostu většinou nic nového, naopak, často to byly jen urážky.

  Bohužel, s takovým pořadem nechci ztrácet čas, za mě má pořad jasný palec dolů.

 • 20. 5. 2020 15:11

  bez přezdívky

  Pan Vodvarka se sice diva, ale jinak ma spis funkci stale dekorace :-)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).