Hlavní navigace

Prima odvysílá reality show s českými influencery z TikToku

Sdílet

Filip Rožánek 16. 3. 2021
Like House - Adam Kajumi Autor: TV Prima

Skupina Prima na duben připravila dva premiérové pořady. Rodinný magazín Na houpačce s moderátorkou Evou Čejkovou poběží od soboty 3. dubna na stanici Prima. Na hlavním kanále pak začne i reality show Like House, přibližující život současných influencerů, na kterou se diváci mohou těšit od úterý 6. dubna každý všední den.

Reality show Like House
Autor: TV Prima

Reality show Like House

„Do odpoledního slotu přidáváme unikátní reality show Like House, která představí osm různorodých influencerů, známých především z raketově rostoucí sociální sítě TikTok. Ač se může zdát, že je to pořad pro mladší publikum, věříme, že tato reality show bude i pro rodiče zajímavou sondou do současného světa mladých lidí, kde sociální sítě hrají prim,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun.

Populární uživatel TikToku Adam Kajumi bude jednou z postav v nové každodenní reality show TV Prima
Autor: TV Prima

Populární uživatel TikToku Adam Kajumi bude jednou z postav v nové každodenní reality show TV Prima

Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek, Lada Horová, Barbora Chvojková, Adam Kajumi, Marie Rosecká, Barbora Stříteská, Jan Svěcený a Marek Valášek. Reality show poběží každé všední pozdní odpoledne.

„Sobotní pořad Na houpačce je dalším přírůstkem do portfolia volnočasových pořadů. Je to týdeník pro každého, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, proto jej nasazujeme do podvečerního slotu, kdy se u televize potkává celá rodina,“ přibližuje další pořad Roman Mrázek.

Pořad Na houpačce, TV Prima
Autor: TV Prima

Pořad Na houpačce, TV Prima

Houpačka zde představuje symbol životních i ročních etap, lehkosti i radosti ze života. Redaktorka Eva Čejková v doprovodu dětí představí divákům nejen krásy českého venkova, ale prozradí i tipy do domácnosti. Kreativní duše inspiruje k tvoření, milovníky dobrého jídla zas potěší recepty z české kuchyně. Nebudou chybět ani populární témata jako upcyklace a zvelebování domova. V závěrečné části pořadu bude pravidelné okénko Eva testuje, kde diváci mohou doma otestovat produkty, které byly představeny v pořadu. Magazín Na houpačce startuje v sobotu 3. dubna od 17.55 na hlavním kanále Prima.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.