Hlavní navigace

Prima uvede na podzim rodinné seriály, soutěžní pořady i novinkové formáty

Sdílet

Jan Brychta

Pondělní prime time bude na hlavní Primě patřit nemocničnímu seriálu Modrý kód, který se tak na její obrazovce drží už od března 2017. Zbytek pondělního večera bude patřit poslední sérii Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem, kterého v roli spasitele tuzemské gastronomie nahradí restauratérka Jitka Pagana se synem Santem a pořadem Ano, šéfová. 

Jitka Pagana
Autor: FTV Prima

Jitka Pagana se synem Santem provozovala restauraci v Německu.

Dalším premiérovým formátem anoncovaným na první den pracovního týdne je vetešnická show Poklad z půdy, ve které tým starožitníků pod moderátorskou taktovkou Jana Rosáka ocení pět vybraných předmětů, které do miniaukce zaslali diváci.

Úterý ve znamení seriálů

Úterní večer vykopne nový rodinný seriál Krejzovi, jehož název má odkazovat k žánru crazy komedie. Vtipným situacím by mělo nahrávat i prostředí veterinární ordinace, kde se seriál mimo jiné odehrává. Po příbězích rodinného klanu vedeného Václavem Postráneckým nastoupí druhá řada seriálu Polda.


Autor: FTV Prima

Nový seriál Krejzovi.

Středeční prime time se ponese ve znamení programových stálic, po Modrém kódu bude následovat Show Jana Krause. Krejzovi se na obrazovky vrátí opět ve čtvrtek a po nich přijde řada na Partičku. Páteční večer pak patří sedmé řadě soutěže Česko-Slovensko má talent.

Hlavní taháky podzimu na Primě.
Autor: Karel Choc

Programové pilíře Prima podzimu.

Hlavní tahák? Interaktivní soutěž

Na sobotu nasadila Prima hlavní vlajkovou loď podzimní sezóny, interaktivní show 1 proti všem. Uvedeme ji jako první televize ve střední Evropě. Její jedinečnost spočívá ve speciální aplikaci, díky které se mohou zapojit i diváci doma u obrazovek. Divácky atraktivní bude bezpochyby také ústřední moderátorská dvojice v podání Leoše Mareše a Libora Boučka, láká diváky generální ředitel Marek Singer

Marek Singer
Autor: Karel Choc

Marek Singer

Každou sobotu se bude v rámci živého vysílání hrát až o jeden a půl milionu korun skrze tipování odpovědí na neuvěřitelné experimenty a úkoly, na které se nedá najít správná odpověď na internetu ani vyčíst v encyklopediích. Premiéru si show odbude na hlavním kanále Primy v sobotu 1. září od 20:15 hodin.


Autor: Karel Choc

Podzimní program Primy.

Novinku si Prima připravila i na nedělní večer, kdy nasadí nový komediální seriál Tátové na tahu. Ten rozvíjí filmařsky vděčné téma péče o domácnost a výchovy dětí v mužské režii. V hlavních rolích se představí Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Jejich protějšky obstarají Aňa Geislerová, Jana Stryková, Jakub Prachař a Eva Josefíková.


Autor: Karel Choc

Hrdinové seriálu Tátové na tahu.

Tématické kanály: akvizice i vlastní tvorba

Prima Cool nabídne seriál Vandráci zachycující putování Pavla Lišky a Jana Révaie na motorkách z Panamy do Mexika. Vlastní tvorbu zastoupí i premiérové díly pořadů Autosalon a Těžká dřina. Mezi akvizicemi nebudou chybět seriály Vikingové, Námořní vyšetřovací služba L. A. nebo Top Gear.

Podzim na Prima Cool.
Autor: Karel Choc

Podzim na Prima Cool.

Prima Max oslaví na podzim už třetí narozeniny filmy jako Most špionů, Loupež století nebo Rozmarný milionář. Prima Krimi uvede v premiéře britský seriál Pád v hlavních rolích s Gillian Andersonovou a Jamiem Dornanem

Podzim na Prima Krimi.
Autor: Karel Choc

Podzim na Prima Krimi.

Dokumentární Prima Zoom chystá vlastní seriál Utajené příběhy českých dějin. Odvysílá i soutěžní reality show z produkce BBC Chcete být astronautem? Celovečerní snímek Příběh Stephena Hawkinga pak připomene letos zesnulého britského teoretického fyzika.


Autor: Karel Choc

Výběr online aktivit skupiny Prima.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?