Hlavní navigace

Prodej nábytku na webu roste. Brněnský MT nábytek hlásí za loňský rok miliardu

19. 1. 2017

Sdílet

Expanze do Maďarska a vlastní logistika. To jsou podle e-shopu hlavní důvody loňského růstu. Loni tak zvýšil tržby o 200 milionů korun a překročil jednu miliardu. 

E-shop zatím funguje na Slovensku a Maďarsku. "Stěžejní pro nás nadále zůstává český trh, který tvoří přibližně 75 procent všech tržeb,” tvrdí Vít Fišer z obchodu. Obchod sází na vlastní logistiku a pořídil si šedesát dodávek a dvacet kamionů s tím, že loni otevřel na kraji Prahy logistické centrum.

Na nábytek letos sází i Bonami, které ale vidí zásadní problém pro rozšiřování prodeje nábytku právě v logistice. „Dopravci, kteří by nabízeli dobrou přepravu s tím, že by zvládli zákazníky informovat o tom, kdy přijedou, vynesli jim zboží třeba do patra nebo by ho i smontovali, tu prostě teď nejsou. O platbě kartou ani nemluvím,“ tvrdí šéf e-shopu David Šiška v rozhovoru pro Lupa.cz. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 12. 2018 20:20

    Luděk (neregistrovaný)

    No, já byl vůči nakupování nábytku přes internet vždy celkem skeptický. Přišlo mi divné vybírat podle obrázku a na nábytek se nepodívat, případně si ho nepřeměřit atd. Nicméně nedávno jsme zařizovali dětský pokoj a na https://www.svis.cz/nabytek/detske-pokoje se nám podařilo najít nábytek, který se nám líbil a v žádném jiném obchodě jsme jej neviděli. Rozhodli jsme se ho teda zkusit objednat. Vše naštěstí proběhlo bez problému. :)

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).