Hlavní navigace

Prohlédněte si fotogalerii z představení letošních novinek od firmy Philips

9. 3. 2018

Sdílet

Philips OLEDK Autor: Karel Choc

Philips představí pro letošní rok pět modelů OLED televizorů. Všech pět modelů bude dostupných během první poloviny roku 2018 ve velikostech obrazovek 55 a 65 palců. 

Všechny modely budou kombinovat technologii OLED s firemní technologií obrazového procesoru P5 Perfect Picture a třístranný systém Ambilight. Všechny OLED televizory splňují požadavky UHD Premium s úrovní HDR Perfect a jsou vybaveny operačním systémem Android TV s čtyřjádrovým procesorem.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 3. 2018 7:39

  Mirek (neregistrovaný)

  Philips, než si televizi s Androidem koupíte, přečtěte si fórum podpory. Není to asi pro každého ...

 • 11. 3. 2018 12:37

  Mirek (neregistrovaný)

  Taky jsem byl spokojenej. Ale v listopadu vydají aktualizaci, ta způsobuje problémy (nadměrná hlasitost a připojený USB disk nedovolí nastartovat systém) a do současné chvíle není opraveno. Pokud to koupíte a začněte to do toho instalovat aplikace (mimochodem k tomu to je asi určený), tak zaseknutí nelze vyloučit. Dle mých zkušeností, je to stejný jako telefon ... pokud není problém, taky jsem s možnostmi televize spokojen.

 • 11. 3. 2018 0:07

  David (neregistrovaný)

  To je zase takový ne příliš chytrý všeobecný názor. Znám několik lidí s novějšími Philipsy. Jeden problémy má, zbytek ne. Báli se, ale jsou nadšení.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).