Hlavní navigace

Prohlédněte si fotogalerii z představení letošních novinek od firmy Philips

Sdílet

Jan Brychta 9. 3. 2018

Philips představí pro letošní rok pět modelů OLED televizorů. Všech pět modelů bude dostupných během první poloviny roku 2018 ve velikostech obrazovek 55 a 65 palců. 

Všechny modely budou kombinovat technologii OLED s firemní technologií obrazového procesoru P5 Perfect Picture a třístranný systém Ambilight. Všechny OLED televizory splňují požadavky UHD Premium s úrovní HDR Perfect a jsou vybaveny operačním systémem Android TV s čtyřjádrovým procesorem.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 3. 2018 7:39

  Mirek (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Philips, než si televizi s Androidem koupíte, přečtěte si fórum podpory. Není to asi pro každého ...

 • 11. 3. 2018 12:37

  Mirek (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Taky jsem byl spokojenej. Ale v listopadu vydají aktualizaci, ta způsobuje problémy (nadměrná hlasitost a připojený USB disk nedovolí nastartovat systém) a do současné chvíle není opraveno. Pokud to koupíte a začněte to do toho instalovat aplikace (mimochodem k tomu to je asi určený), tak zaseknutí nelze vyloučit. Dle mých zkušeností, je to stejný jako telefon ... pokud není problém, taky jsem s možnostmi televize spokojen.

 • 11. 3. 2018 0:07

  David (neregistrovaný) 2a02:8308:253f:----:----:----:----:----

  To je zase takový ne příliš chytrý všeobecný názor. Znám několik lidí s novějšími Philipsy. Jeden problémy má, zbytek ne. Báli se, ale jsou nadšení.