Hlavní navigace

Prohlédněte si fotogalerii z tiskové konference a prezentaci ke spuštění kanálu Travelxp

2. 2. 2018

Sdílet

Travelxp u Skylinku Autor: Karel Choc

Na včerejším setkání s novináři oznámili zástupci společnosti M7 Group, která mimo jiné provozuje česko-slovenskou satelitní službu Skylink, uvedení kanálu Travelxp v HD kvalitě na vybrané evropské trhy, kde M7 působí.

Stanice bude dostupná přes česko-slovenského operátora Skylink, dále bude součástí nabídky nizozemských platforem Canal Digitaal a Online.nl a vysílat bude i u belgické TV Vlaanderen. 

PODROBNĚJI: M7 Group uvádí na evropské trhy cestovatelskou stanici Travelxp v HD kvalitě

Travelxp HD si diváci mohou naladit od 5. února, vysílat bude celodenně a ve vysokém rozlišení. Kanál bude plně lokalizován do češtiny a pro zájemce bude k dispozici i originální anglická zvuková stopa.

ULTRA HD: Travelxp v rozlišení Ultra HD (4K) bude dostupný i českým operátorům

Setkání se zúčastnil viceprezident skupiny M7 Group Bill Wijdeveld, výkonný ředitel kanálu Travelxp HD Prashant Chothani Josef Pipek ze společnosti IFC Media, která stanici zastupuje na českém a slovenském trhu. 

PSALI JSME: Čeští i slovenští operátoři nabízejí lokalizovanou verzi stanice Travelxp

Cestovatelský kanál Travelxp HD nahradil v nabídce Skylinku program Travel Channel, který operátor ze své nabídky stáhl začátkem letošního roku. Jednání s dalšími satelitními, kabelovými i IPTV operátory o zařazení Travelxp HD stále probíhají, o jejich výsledcích budeme čtenáře informovat.

V prezentaci se například uvádí poměr vysílacích platforem na jednotlivých trzích, kde skupina M7 Group působí, výhledy placených televizních služeb, ale i programové rozložení a náročnost původní tvorby u nové stanice v programové nabídce Skylinku, cestovatelského kanálu Travelxp HD.

PODROBNĚJI: M7 Group uvádí na evropské trhy cestovatelskou stanici Travelxp v HD kvalitě

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).