Hlavní navigace

Původně internetový seriál Lajna dostane třetí řadu, tentokrát ale v televizi

6. 5. 2021

Sdílet

Lajna 3 Autor: Seznam.cz

Televize Seznam uzavřela spolupráci se slovenskou stanicí TV Joj a společně oznámily zahájení příprav natáčení třetí série komediálního seriálu Lajna scenáristy Petra Kolečka a kreativního producenta Daniela Strejce. Nová řada s podtitulem „Zúčtování“ bude tentokrát natáčena primárně pro terestrické televizní vysílání. Chystá se tak osm zcela nových dílů ve stopáži 26 minut.

Seriál vypráví o elitním hokejovém koučovi Luboši Hrouzkovi, olympijském vítězovi z Nagana a bývalém hráči NHL, který svádí po konci kariéry boje nejen na střídačce, ale také v osobním životě. První dvě řady nasbíraly na videoportálu Seznamu 16 milionů zhlédnutí. Za produkcí seriálu stojí stejný tým jako u předchozí série, natáčet by se měla během letošního léta a divákům se na obrazovkách představit na podzim.

„Mimo seriálu Lajna 3 připravujeme do podzimního programového schématu další vlastní nové pořady. Jsme velice rádi, že jsme pro natáčení našli tak silného koprodukčního partnera, jakým je TV Joj. Z Lajny se tak stává mezinárodní projekt, a to nejen díky spolupráci dvou celoplošných televizních stanic, ale také prostředí, ve kterém se natáčí, a ději, který se v ní odehrává,“ dodal ředitel Televize Seznam Ivan Mikula.

Sledovanost terestrické TV Seznam se podle dat z peoplemetrového měření pohybuje kolem 0,7 procenta diváků starších 15 let. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).