Hlavní navigace

Rádio Junior představilo mobilní aplikaci pro děti

2. 12. 2019

Sdílet

Aplikace Rádio Junior Autor: Český rozhlas

Stanice Českého rozhlasu pro děti spustila novou aplikaci s hrami, živým vysíláním a archivem oblíbených pořadů. Průvodcem je Ušoun Rušoun, maskot Rádia Junior s hlasem Zory Jandové, s nímž děti mohou komunikovat a také si přizpůsobit jeho vzhled. Aplikace je dostupná ve verzi pro operační systémy iOS a Android.

Umožňuje také stáhnout vybraný audio obsah k přehrání později. Díky tomu lze aplikaci využívat i v offline režimu například na cestách. Děti mohou rovněž skládat vlastní hudbu, na kterou jim postavička zatančí, a nechybí ani klasické hry jako pexeso, puzzle či omalovánky. Za veškerou aktivitu sbírají děti body, díky nimž si mohou postavičku Ušouna dále přizpůsobovat.

Na jednom zařízení může aplikaci, která je zdarma a bez reklam, využívat až pět dětí díky možnosti oddělených uživatelských profilů. Praktická je také možnost načasovat vypnutí aplikace.

Dodavatelem aplikace je společnost BlueRed.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 12. 2019 16:37

    ld

    Aplikace funguje jen na vybraných zařízeních. Na stránce na Google Play se sice píše "Android 5.0 nebo vyšší", ale mám tu dva telefony s Androidem 7(.1.2) a na obou se ukazuje jako nedostupná.

    Nainstalovat to můžu jen na Xiaomi s Androidem 10.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).