Hlavní navigace

Radio Wave, stanice Českého rozhlasu pro mladé, obměňuje vysílací schéma

Sdílet

Jan Brychta 13. 3. 2018

Mezi novými pořady najdou posluchači zábavný girl talk, hudebně kritický magazín, rapovou show a hodinové rozhovory s inspirativními osobnostmi. Zájemci mohou do vysílání sami vstoupit v novém kontaktním pořadu nebo rovnou přijít do Divadla Archa na chystanou talkshow Radia Wave.


Autor: Český rozhlas

„Neseriózní“ girl talk Zuzany Fuksové a Ivany Veselkové nazvané Buchty mohou posluchači naladit každou středu od sedmi večer. Hudebně kritický magazín Komplex s Jiřím Špičákem, Milošem Hrochem a jejich hosty se ve vysílání objeví každé úterý od osmi večer. 

Rozhovor Veroniky Ruppert a Jakuba Krásného uslyšíte každý čtvrtek od sedmi večer. Rapovou show Scéna s Opakem Dissu stanice vysílá každý čtvrtek od deseti večer. Ve vysílání Radia Wave dostanou prostor i posluchači v kontaktním pořadu Volej. Hana Řičicová a Matěj Samec splní spolu se svými hosty hudební přání posluchačů, a to každý pátek od sedmi večer. 

Radio Wave uvádí rovněž první talkshow s názvem Velký špatný: Talkshow Radia Wave. Trojice Aleš Stuchlý, Daniel Řehák a Prokop Vejda se v letošním roce ohlédne celkem pětkrát za menšími i významnějšími výročími, která jsou v roce 2018 spojena především s „osmičkou“.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.