Hlavní navigace

Radio Wave, stanice Českého rozhlasu pro mladé, obměňuje vysílací schéma

Sdílet

Jan Brychta 13. 3. 2018
Radio Wave Autor: Český rozhlas

Mezi novými pořady najdou posluchači zábavný girl talk, hudebně kritický magazín, rapovou show a hodinové rozhovory s inspirativními osobnostmi. Zájemci mohou do vysílání sami vstoupit v novém kontaktním pořadu nebo rovnou přijít do Divadla Archa na chystanou talkshow Radia Wave.


Autor: Český rozhlas

„Neseriózní“ girl talk Zuzany Fuksové a Ivany Veselkové nazvané Buchty mohou posluchači naladit každou středu od sedmi večer. Hudebně kritický magazín Komplex s Jiřím Špičákem, Milošem Hrochem a jejich hosty se ve vysílání objeví každé úterý od osmi večer. 

Rozhovor Veroniky Ruppert a Jakuba Krásného uslyšíte každý čtvrtek od sedmi večer. Rapovou show Scéna s Opakem Dissu stanice vysílá každý čtvrtek od deseti večer. Ve vysílání Radia Wave dostanou prostor i posluchači v kontaktním pořadu Volej. Hana Řičicová a Matěj Samec splní spolu se svými hosty hudební přání posluchačů, a to každý pátek od sedmi večer. 

Radio Wave uvádí rovněž první talkshow s názvem Velký špatný: Talkshow Radia Wave. Trojice Aleš Stuchlý, Daniel Řehák a Prokop Vejda se v letošním roce ohlédne celkem pětkrát za menšími i významnějšími výročími, která jsou v roce 2018 spojena především s „osmičkou“.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.