Hlavní navigace

Realitní služba Bezrealitky.cz nasazuje platby přes Google Pay

Sdílet

Karel Wolf 19. 10. 2018
Bezrealitky.cz

Česká platforma pro přímý prodej nemovitostí Bezrealitky.cz umožní platit prostřednictvím Google Pay, dopomohla jí k tomu platební brána PayU.

Podle provozovatele portálu dnes tvoří platby kartou na Bezrealitky.cz asi 62 % všech transakcí, tedy signifikantní většinu plateb. Zbytek si v podstatě rovnoměrně rozdělují bankovní převody a platby pomocí premium SMS.

Možnost placení přes Google Pay odemkne při placení na portálu některé funkce, které přinášejí větší uživatelský komfort. Půjde zejména o automatické vyplnění doručovací adresy nebo kontaktních informací zákazníků, které jsou třeba k dokončení transakce.

„I realitní trh se postupně stává místem, kde se lidé chtějí rozhodovat okamžitě. Google Pay, který umožňuje jednoduše a vysoce bezpečně sdílet platební a další údaje s obchodníkem, tedy považujeme za dobrý způsob, jak nabídnout možnost plateb na jedno kliknutí,“ odůvodňuje rozhodnutí ředitel portálu Hendrik Meyer.

Také PayU si od partnerství slibuje hlavně rychlejší růst m-commerce, tedy online nakupování prostřednictvím mobilních platforem.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 10. 2018 20:06

  Kamil (neregistrovaný) ---.centrio.cz

  Chamtivost zahubila tento projekt. Kdo by platil za to, že hledá byt, systémů bez placení je dost. Kdo by inzeroval na serveru, kde je nikdo nemůže kontaktovat?

 • 19. 10. 2018 18:21

  Jeden klient (neregistrovaný) 94.142.237.---

  Tak jsem přes ně hledal nájem a byly to vyhozený peníze (musíte zaplatit na kontaktování pronajimatelů). Takový nadějný projekt to byl, teď to vypadá, že mají buť falešné pronajímatelé nebo pronajímatelé vůbec nereagují a neodpovídají. FAKE

 • 21. 10. 2018 14:49

  TED (neregistrovaný) ---.nat.epc.tmcz.cz

  Je mu to ale nefungovalo zdarma. Jenom pálil investorske peníze. A už od začátku to bylo budované s tím že se to buď v budoucnu zpoplatni nebo udělá exit. Vybral si to druhé.

 • 20. 10. 2018 1:01

  Pronajímatel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pokud to bylo v Praze, tak na inzerát odpoví tak 40-50 lidí, není v moci pronajímatele reagovat na každého. Proto tam mají funkci, že po pronajmutí lze automaticky odeslat všem, kdo na inzerát reagovali, že byt je již pronajat.

 • 20. 10. 2018 2:22

  bez přezdívky

  - ale namají (falešné pronajímatele).. naopak se okazuje, jak BEZNADEJNE od samotného počátku po stránce zisku to bylo.. jakýsi skoro-student "Havrlnat" díky konexím získal kontakt na angel investra, jenž údajně odkoupil o dvou letech ( ! ) tehdejšího provozu serveru, který si NIC neúčtoval a měl v nabídce cca 600 nemovitostí.. tak TENTO "projekt" prodal údajně za desítky milionů korun.. udělejte si obrázek sami.. faktem je, že Havrlant dnes šéfuje mall.cz a dalším společnostem nasáčkovaným pod jeho Rockwell skupinou - kterou by bez těchto peněz nikdy nevybudoval..

  bezrealitky je zkrátka od začátku velmi nekvalitní projekt bez finanční návratnosti - a to se ukazuje už poslední dva roky, kdy nový vlastníík PRITAHUJE šrouby - nejdříve za zveřejnění inzerátu. a teď nově i za kontakt na prodejce.. asi každému, kdo má IQ vyšší než 80, dojde:

  .. JAK JE MOZNE.. že Havrlantovi to před cca 10 lety fungovalo ZDARMA bez poplatků.. a když za to někdo zaplatil řádově 40-50 milionů korun. .. tak mu to "NEFUNGUJE".. ?