Hlavní navigace

Realitní služba Bezrealitky.cz nasazuje platby přes Google Pay

19. 10. 2018

Sdílet

Bezrealitky.cz

Česká platforma pro přímý prodej nemovitostí Bezrealitky.cz umožní platit prostřednictvím Google Pay, dopomohla jí k tomu platební brána PayU.

Podle provozovatele portálu dnes tvoří platby kartou na Bezrealitky.cz asi 62 % všech transakcí, tedy signifikantní většinu plateb. Zbytek si v podstatě rovnoměrně rozdělují bankovní převody a platby pomocí premium SMS.

Možnost placení přes Google Pay odemkne při placení na portálu některé funkce, které přinášejí větší uživatelský komfort. Půjde zejména o automatické vyplnění doručovací adresy nebo kontaktních informací zákazníků, které jsou třeba k dokončení transakce.

„I realitní trh se postupně stává místem, kde se lidé chtějí rozhodovat okamžitě. Google Pay, který umožňuje jednoduše a vysoce bezpečně sdílet platební a další údaje s obchodníkem, tedy považujeme za dobrý způsob, jak nabídnout možnost plateb na jedno kliknutí,“ odůvodňuje rozhodnutí ředitel portálu Hendrik Meyer.

Také PayU si od partnerství slibuje hlavně rychlejší růst m-commerce, tedy online nakupování prostřednictvím mobilních platforem.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 10. 2018 20:06

  Kamil (neregistrovaný)

  Chamtivost zahubila tento projekt. Kdo by platil za to, že hledá byt, systémů bez placení je dost. Kdo by inzeroval na serveru, kde je nikdo nemůže kontaktovat?

 • 19. 10. 2018 18:21

  Jeden klient (neregistrovaný)

  Tak jsem přes ně hledal nájem a byly to vyhozený peníze (musíte zaplatit na kontaktování pronajimatelů). Takový nadějný projekt to byl, teď to vypadá, že mají buť falešné pronajímatelé nebo pronajímatelé vůbec nereagují a neodpovídají. FAKE

 • 21. 10. 2018 14:49

  TED (neregistrovaný)

  Je mu to ale nefungovalo zdarma. Jenom pálil investorske peníze. A už od začátku to bylo budované s tím že se to buď v budoucnu zpoplatni nebo udělá exit. Vybral si to druhé.

 • 20. 10. 2018 1:01

  Pronajímatel (neregistrovaný)

  Pokud to bylo v Praze, tak na inzerát odpoví tak 40-50 lidí, není v moci pronajímatele reagovat na každého. Proto tam mají funkci, že po pronajmutí lze automaticky odeslat všem, kdo na inzerát reagovali, že byt je již pronajat.

 • 20. 10. 2018 2:22

  bez přezdívky

  - ale namají (falešné pronajímatele).. naopak se okazuje, jak BEZNADEJNE od samotného počátku po stránce zisku to bylo.. jakýsi skoro-student "Havrlnat" díky konexím získal kontakt na angel investra, jenž údajně odkoupil o dvou letech ( ! ) tehdejšího provozu serveru, který si NIC neúčtoval a měl v nabídce cca 600 nemovitostí.. tak TENTO "projekt" prodal údajně za desítky milionů korun.. udělejte si obrázek sami.. faktem je, že Havrlant dnes šéfuje mall.cz a dalším společnostem nasáčkovaným pod jeho Rockwell skupinou - kterou by bez těchto peněz nikdy nevybudoval..

  bezrealitky je zkrátka od začátku velmi nekvalitní projekt bez finanční návratnosti - a to se ukazuje už poslední dva roky, kdy nový vlastníík PRITAHUJE šrouby - nejdříve za zveřejnění inzerátu. a teď nově i za kontakt na prodejce.. asi každému, kdo má IQ vyšší než 80, dojde:

  .. JAK JE MOZNE.. že Havrlantovi to před cca 10 lety fungovalo ZDARMA bez poplatků.. a když za to někdo zaplatil řádově 40-50 milionů korun. .. tak mu to "NEFUNGUJE".. ?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).