Hlavní navigace

Regionalnitelevize.cz mění programové schéma a představuje novinkové pořady

22. 3. 2018

Sdílet

Regionálnítelevize CZ Ústí nad Labem

Při příležitosti šestého výročí od začátku vysílání se Regionální televize rozhodla změnit programové schéma. Největší programovou změnou je zavedení nového bloku 60 minut, jehož cílem je udržet diváky napříč regiony u našeho programu déle. Blok bude přinášet to nejzajímavější z dění v českých regionech a bude složen z denních hlavních zpráv, rozhovorů na aktuální témata a magazínů či dokumentárních pořadů, uvedla ředitelka Regionalnitelevize.cz Eva Stejskalová.

Mezi připravovanými pořady je například cyklus k 80. výročí vsetínského hokeje nebo cyklus ke 100. výročí československého letectví. Televize chce pokračovat i ve výrobě pořadů s turistickou a cykloturistickou tématikou. Vloni byl úspěšným formátem pořad Autobusem na výlet, který představoval méně známé trasy k oblíbený cílům a v letošním roce budeme natáčet dalších deset dílů poznamenala Stejskalová s tím, že blížící se komunální volby budou dalším z témat, které bude Regionalnitelevize.cz reflektovat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).