Hlavní navigace

Revolut oficiálně potvrdil, že v Česku v červnu spustí podporu Apple Pay

10. 5. 2019

Sdílet

Revolut - mobilní aplikace - platební karta Autor: Revolut

Fintechová služba Revolut má po zhruba roce fungování v Česku kolem šedesáti tisíc uživatelů a jde za cílem dosáhnout na sto tisíc. Postupně proto přichází s novinkami jako je česká lokalizace aplikací.

Na nedávné akci v Londýně nazvané RevRally byla potvrzena také další věc – Revolut v průběhu letošního června v České republice spustí podporu mobilního placení Apple Pay.

Službu bude možné tradičně používat skrze různá zařízení od Applu. Revolut ještě neupřesnil, kdy přesně Apple Pay spustí, nejspíše ale půjde o takzvanou druhou vlnu, která k nám přijde. Revolut placení od Applu spustí celkem v patnácti zemích, mimo jiné třeba v Německu či Francii.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 5. 2019 13:59

  bez přezdívky

  Asi budu zatím skeptik, dokud to skutečně neuvidím. Revolut má Garmin Pay podporovat už od začátku března, ale pořád nemůžu svou kartu přidat s tím, že banka není do programu zapojená. A podpora Revolutu je víc než laxní, s odkazem na nespecifikované technické obtíže mi řekli, že možná někdy.

 • 10. 5. 2019 14:54

  PF

  Asi tak. Revolut už několik let uvádí na své podpoře "ApplePay soon...", takže dokud nepůjde přidat karta do mobilu, tak jim nevěřím.

 • 10. 5. 2019 18:47

  bez přezdívky

  Revolut mi až tak netíží, ale používám jej společně s Curve a tam taky slibují podporu Google Pay a Apple Pay a stále nic :-(

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).