Hlavní navigace

Rockaway a uLékaře.cz budou rozvíjet telemedicínu. Zdravotnictví si to zaslouží

19. 10. 2016

Sdílet

Medicína na dálku, medicína on-line. Tuzemská online poradna uLékaře.cz rozjíždí telemedicínu. Tým lékařů, vedený doktorem Tomášem Šebkem má velké plány. Strategickým partnerem uLékaře.cz pro další rozvoj se stala investiční skupina Rockaway.

Během pěti let nasbírala poradna uLékaře.cz 200 lékařů, a to jak praktiků, tak specialistů. Nově mohou lékaři s uživatelem nejen konzultovat jeho zdravotní stav, ale rovnou jej objednat do spolupracujícího zdravotnického zařízení.

"Ve spolupráci s investiční skupinou Rockaway a již existujícími zdravotnickými zařízeními máme ambice se komplexně postarat až o 10 miliónů pojištěnců,“ tvrdí Tomáš Šebek v tiskové zprávě. 

Sází především na telemedicínu, trend, který přichází ze Spojených států a Skandinávie. “Naší strategií je přinášet tradičním odvětvím on-line alternativu. Jsme přesvědčeni, že zdravotnictví je oborem, který si svou online dostupnost zaslouží a lidé na ni už čekají,” tvrdí šéf Rockaway Ventures Viktor Fischer s tím, že se kolem telemedicíny pohybovali již delší dobu a hledali projekt, kterému by mohli důvěřovat. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).