Hlavní navigace

Rohlik.cz posílil management o nového provozního a finančního ředitele

14. 5. 2019

Sdílet

Rohlik.cz

Na pozici provozního ředitele od května u online prodejce potravin nastoupil Aleš Malucha s manažerskými zkušenostmi z Makra, METRO AG a ALSO Group. Pozici finančního ředitele nově vykonává Tomáš Jakoubek, který v minulosti působil jako finanční manažer ve společnosti Sarantis a v dnes již u nás neexistujícím vydavatelství Axel Springer.

„Rohlík má výjimečný operační model. Řídí si sklady, dodávky, je podporovaný vlastním IT vývojem. Nechceme naše zákazníky limitovat v tom, kdy, co a kolik si mohou objednat. Je to o profesionalizaci naši činnosti, optimalizaci procesu, včetně automatizace“ komentoval Malucha, který bude mít na starost zapojení nových technologií do skladu a zlepšení plánování kapacit kurýrů.

Na pozici finančního ředitele Rohlik.cz je od května nově Tomáš Jakoubek. V minulosti působil jako finanční manažer ve společnostech Sarantis, vydavatelství Axel Springer a na různých finančních pozicích v Makru.

„Postupně vedení firmy profesionalizujeme pomocí lidí, kteří své práci opravdu rozumí a mají vizi, jak Rohlík posouvat dopředu. To je pro mě příjemná změna oproti stavu ještě před pár měsíci. Na práci s Tomášem a Alešem se hodně těším,“ prohlásil k personálním změnám Tomáš Čupr, zakladatel Rohlík.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).