Hlavní navigace

Rohlik.cz spouští rozvoz čerstvých potravin do firem

29. 5. 2019

Sdílet

Rohlik.cz

Online prodejce potravin Rohlík.cz spouští službu rozvozu čerstvých potravin zaměstnancům do firem.

Služba bude fungovat na bázi pravidelných zásobovacích závozů, několikrát do týdne kurýři přivezou lokální ovoce, čerstvé pečivo nebo kancelářské potřeby. „Už delší dobu jsme dostávali nabídky od jednotlivých firem, zda jim nechceme přivážet nákupy v pravidelných intervalech. Rozhodli jsme se tedy vytvořit B2B službu. Zaměstnanci budou mít možnost ochutnat potraviny nesrovnatelné co do čerstvosti s běžným sortimentem supermarketů,“ říká k projektu Rostislav Brzobohatý, marketingový ředitel Rohlík.cz.

Služba by měla fungovat tak, že kurýři rozvezou nákupy do kanceláří v předem domluvený čas. Objem a obsah objednávky se předem navolí při nastavování služby, mělo by jej ale být možné později kdykoliv upravit (podle aktuálních potřeb firmy, dostupnosti sezónního sortimentu, nebo počtu navolených dnů). „Očekáváme, že největší zájem bude o pečivo od našich vyhlášených pekařů, a lokální ovoce a zeleninu,” myslí si Brzobohatý. S novou B2B službou plánuje Rohlik.cz oslovit především pražské a brněnské firmy.

Videorozhovor se zakladatelem Rohlíku Tomášem Čuprem z loňského září si můžete pustit zde:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).