Hlavní navigace

Rozšíření pro Google Chrome z e-shopů odstraňuje produkty Andreje Babiše

23. 5. 2019

Sdílet

#sorryjako

V rámci obchodu s rozšířeními pro webový prohlížeč Google Chrome je k nalezení plug-in nazvaný #sorryjako: Nakupujte bez Babiše. Jeho účelem je to, že umí odfiltrovat výrobky Andreje Babiše z nabídky internetových prodejců potravin.

„Extension odfiltruje výrobky Andreje Babiše z nabídky prodejců potravin nakup.itesco.cz, kosik.cz a rohlik.cz. Umožňuje produkty úplně schovat, označit, zprůhlednit nebo nechat být. Čapí uličník si zaslouží přes zadek a opilé strašidélko Emílek věčné zatracení,“ uvádí se v popisku rozšíření.

Na chytrých telefonech je zase už nějakou dobu k dostání aplikace Bez Andreje. Ta umožňuje skenovat čárové kódy nalepené na zboží a zjistit, zda daný výrobek nepochází od jedné z Babišových firem. Aplikaci se jednu dobu podařilo dostat na první místo v českém App Store.

Zakladatel a šéf e-shopu Rohlík.cz Tomáš Čupr pak tento týden nechal z nabídky stáhnout toastové chleby pocházející z premiérovy výroby. Reagoval tak na to, že Babiš získal dotaci sto milionů korun na jejich produkci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 5. 2019 21:16

    x14

    To se opravdu vyskytuje v nabídce některého z těch tří prodejců potravin?
    Ale no tááák :-)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Reportér Lupa.cz a E15. O technologiích píše také do zahraničních médií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).