Hlavní navigace

SAP má v Česku novou šéfku. Knap šel na poštu a střídá ho Součková

1. 8. 2018

Sdílet

Hana Součková, SAP

Česká pobočka společnosti SAP má novou generální ředitelku. Stala se jí Hana Součková, kterou bylo možné delší dobu vídat v Ness Czech. V SAPu působí čtyři roky, doposud měla na starost pre-sales a také některé aktivity v rámci regionu střední a východní Evropy.

Součková na pozici střídá Romana Knapa, který se stal ředitelem České pošty. SAP na poště dlouhodobě působí jako významný dodavatel. Například do Odštěpného závodu ICT služby České pošty (dnes NAKIT) se dostával i bez tendru na základě in-house výjimky od ministerstva vnitra. Knap má podle informací Lupy blízké vztahy s některými lidmi, kteří se kolem vnitra a pošty točí.

SAP má v Česku několik sekcí. Součková bude šéfovat obchodní pobočce. Dále firma v Brně provozuje vývojářský SAP Labs a v Praze zase funguje vývoj SAP Concur. Fungují zde také SAP Ariba a SAP Services.

Změny v SAPu se dějí také na regionální úrovni. Střední a východní Evropu nyní povede Rudi Richter, který střídá Simona Kalužu. Ten odchází na post šéfa severní části regionu EMEA.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.