Hlavní navigace

Šestý ročník konference LAW FIT se bude zabývat technologiemi a copyrightem

4. 5. 2018

Sdílet

LAW FIT - logo

„Každý rok se objeví desítky nových technologií. V konceptu autorského práva však k větší změně nedochází. Představuje to pro moderní technologie překážku jejich rozvoje? A lze autorské právo vůbec ve světě internetu efektivně vymáhat?“ Tak představují organizotoři hlavní téma už šestého ročníku konference LAW FIT

Akce, která tradičně zkoumá průniky technologií a práva, proběhne 21. května v prostorách Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze. 

Mezi diskutovanými tématy se mají objevit například data mining, screen scraping, blockchain nebo umělá inteligence ve světle autorského práva.

Vstup na konferenci, kterou pořádá FIT ČVUT, je zdarma. Kapacita je ale omezená a zájemci se musí zaregistrovat na webu akce.

Náš report z loňského ročníku LAW FIT, věnovaného umělé inteligenci, si můžete přečíst zde: Roboti už jdou? Roboti už tady jsou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).