Hlavní navigace

Seznam bude mít vlastní pořad o hrách, moderují Trojanová a Tuček

18. 3. 2019

Sdílet

New Game+ - Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová Autor: Televize Seznam

Televize Seznam ve čtvrtek 21. března poprvé odvysílá nový pořad věnovaný videohrám. Novinka poběží každý týden od 18 hodin a potrvá čtyřicet minut. Tvářemi pořadu jsou Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček.

„Představí několik recenzí her, jednu z nich pak podrobí delší kritice a zaměří se na její specifické aspekty. Každý díl nabídne i diskuzi na téma, které si fanoušci sami zvolí, reportáže z herních akcí a spoustu zajímavostí a fun factů. Chybět nebudou ani hosté,“ popisuje televize obsah pořadu New Game+.

Oba moderátoři se herní scéně věnují řadu let, společně provázeli pořadem Re-Play na Primě Cool. Tuček se podílel i na pořadech Applikace nebo Game Page, v minulosti vedl časopis Score. Se stejným magazínem je spojeno i jméno Alžběty Trojanové.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 3. 2019 10:49

    Mr. McFly

    Uprchlíci z RE-PLAY? :) Na Mikoláše i Bětku se rád podívám. Mikoláš má na Youtube ještě BLate Night Show, je to sranda, doporučuju všem. :) Nový RE-PLAY v TV mi nesedí, asi jsem konzerva. :)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).