Hlavní navigace

Seznam.cz začíná nasazovat novou podobu e-mailu, přepnout už může kdokoli

1. 3. 2017

Sdílet

Novou podobu e-mailové schránky pro desktopové uživatele začal Seznam.cz testovat v polovině ledna s omezeným počtem testerů. Teď už na redesignovaný e-mail můžou přepnout všichni uživatelé, oznámila firma na Twitteru.

Nová podoba nabízí jednodušší a čistší grafiku, která má podle Seznamu usnadnit orientaci na stránce. Nové rozhraní desktopové verze má mít také menší datový objem, takže se má v prohlížečích načítat rychleji. 

„Jednou z větších změn je například možnost otevření více rozepsaných zpráv najednou a zároveň čtení detailu doručené zprávy. To má lidem usnadnit pohyb mezi e-maily a práci s nimi,“ popisoval změny už v lednu produktový manažer David Finger.

Ukázka nové podoby e-mailové schránky Seznamu

Ukázka původní podoby e-mailové schránky Seznamu

Uživatelé si na novou podobu schránky mohou přepnout tlačítkem v horní části stránky. Zatím se také mohou vrátit k původní podobě – odkaz najdou v menu v levém sloupci.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 3. 2017 16:23

  Citron (neregistrovaný)

  Možná by taky mohli zkusit, aby ověřovací mail ze Steamu nechodil 4 hodiny a já nemusel měnit registrační mail na Centrum kde to trvá minutu.

 • 31. 3. 2017 18:28

  uživatel (neregistrovaný)

  Proč se dá odhlásit pouze návratem na hlavní stránku Seznamu a tam v pravém rohu vybrat Odhlásit se? Proč to nezůstalo na stránce pošty?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).