Hlavní navigace

Seznam vydává novou verzi webového prohlížeče, používá ho 1,3 milionu lidí

16. 12. 2019

Sdílet

Seznam prohlížeč

Seznam.cz vydal novou velkou aktualizaci svého webového prohlížeče postaveného na jádře Chromium. Firma uvádí, že browser denně využívá v průměru přes půl milionu lidí a každý měsíc ho použije kolem 1,3 milionu unikátních uživatelů na desktopech a mobilech. Tam má být na druhém místě v Česku. „Podíl Seznam prohlížeče v návštěvnosti služeb Seznamu vzrostl meziročně o 44,“ dodává internetová jednička.

Mezi hlavní změny u desktopové verze pro Windows a macOS patří sjednocení často používaných funkcí do bočního panelu: „V něm lze pohodlně přepínat mezi oblíbenými stránkami, historií, staženými soubory a obsahem, který si lidé ukládají na později. Tyto položky bylo doposud možné zobrazit jen na domovské stránce Seznam.cz. Funkce Na později je navíc synchronizovaná napříč službami české internetové jedničky, takže v ní najdete třeba video, které jste si uložili v aplikaci Televizeseznam.cz.“

Dále je možné si zvětšovat písmo na stránkách i v samotném prohlížeči, respektive je možné ji najít v menu. S uloženými položkami lze dělat hromadné úpravy, lze si třídit oblíbené záložky a funkci pro vyhledávání lze využít i v rámci prohledávání oblíbených stránek uložených v adresářích.

Mobilní verze pak přináší lepší práci s panely, rovněž nabízí hromadné úpravy, synchronizaci a nástroje pro čtení.

TIP: Nový browser od Seznamu si můžete stáhnout na našich sesterských webech Slunečnice.cz nebo na Stahuj.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).