Hlavní navigace

Seznamácký prohlížeč se naučil překládat stránky. A Krasty hledá články

Sdílet

Jan Beránek 18. 10. 2016

Překladač celých stránek z angličtiny a integrace zpráv. Seznam hlásí novinky u svého prohlížeče. Firma se chce dostat i na displeje všech typů chytrých telefonů a tak vydala prohlížeč i pro operační systém Windows 10 Mobile.

"Pomocník pes Krasty ve vyhledávacím řádku cizí jazyk automaticky detekuje, po kliknutí stránku přeloží z angličtiny do češtiny a s ní i jakýkoliv další obsah na prohlíženém webu,“ vysvětluje na blogu firmy produktový manažer prohlížeče Lukáš Kovač. Postupně by se měl prohlížeč naučit i další jazyky. Překladač by se měl dostat i do mobilní verze. 

Krasty už se ale zabydlel i v mobilní verzi. Kde ale zatím jen dohledává k právě prohlíženým článkům doplňující informace a související obsah. Tedy podobně jako tomu je u desktopové verze. Prohlížeč Seznamu denně na mobilu používá kolem 350 tisíc lidí. Kolem stovky tisíc v něm surfuje na počítačích. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 10. 2016 9:30

    Starous (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

    Pomocník pes Krasty ve vyhledávacím řádku cizí jazyk automaticky detekuje,...

    Seznam is the new Microsoft ?
    Jeste by mohli vymyslet ze budou dělat vlastní verzi flashe pro svoje reklamy...to je asi tak stejně dobrý nápad jako ten browser...