Hlavní navigace

Skylink 7 od března změní grafiku, rozšíří vlastní vysílání

Sdílet

Filip Rožánek 23. 2. 2021

Stanice Skylink 7 od 1. března změní grafiku a přinese exkluzivní premiéry. 

Většina vysílaných pořadů bude z originální produkce Canal+ a StudioCanal a téměř vždy půjde o exkluzivní premiérový obsah na českých obrazovkách,“ uvedl provozovatel stanice v tiskové zprávě. Od března bude Skylink 7 vysílat každý den tři hodiny vlastních pořadů. Pondělní, středeční a páteční večery budou věnované seriálům, úterní a čtvrteční zase dokumentům. A o víkendových večerech budou vysílány filmy všech možných žánrů.

Březnové premiéry zahrnují mexický romantický seriál Nesmrtelná láska (každý všední den od 19.20), francouzské lékařské drama Medici (jednou týdně v pondělí od 20.15) a dánský komediální seriál Ve starých kolejích (jednou týdně ve středu od 20.15).

Podrobnosti zjišťujeme.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 2. 2021 9:51

    bez přezdívky

    Bohužel Canal+ není Sky. A jde to vidět. Sky je co se týče originálního obsahu na absolutní špičce spolu s HBO. Taky obě společnosti spolupracují a obsah HBO mohou vidět diváci Sky a naopak diváci Sky obsahu od HBO. Canal+ má sice také vlastní tvorbu, ale je to taková ta klasická levná produkce. A v článku to vidíme v praxi. Na české poměry je sice Canal+ krokem dopředu, ale pro trhy jako je Německo, Itálie, Velká Británie absolutně bezvýznamný hráč. Taky tam neoperuje.

    25. 2. 2021, 09:52 editováno autorem komentáře