Hlavní navigace

Skylink Live TV hlásí nové programy, rozroste se i nabídka freeSatu

1. 3. 2019

Sdílet

Programová nabídka služby Skylink Live TV se od března rozšíří o dva programy, zpravodajskou televize Seznam a detektivní Primu Krimi. Oba programy budou k dispozici všem zákazníkům Skylinku, tedy od balíčku Digital. Oba také dispnují v rámci OTT služby Skylink Live TV sedmidenním archivem a možností zpětného přehrávání.

Od března také Skylink ukončí satelitní distribuci sportovního programu esportsTV, který mohli naladit zákazníci s balíčkem Smart, Multi, Kombi a Komplet. Stejně tak je ukončeno vysílání sportovního programu Edge, které bylo avizováno už loni v září, ale jehož zařazení do balíčků Kombi a Komplet bylo stále ještě možné.

Nových programů se dočkají i zákazníci (zatím) konkurenční satelitní služby freeSat. Ta rozšiřuje svou programovou nabídku o tři programy a její předplatitelé se tak od března dočkají televizních stanic Joj Cinema a Prima Krimi. O měsíc později, od 1. dubna, pak přibude také dětská hudební stanice LaLa TV.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 3. 2019 17:12

    bez přezdívky

    Skylink přidává nové programy do Skylink Live, ale nepřidává podporu pro přehrávaní na jiných platformách momentálně funkční jen na vybraných modelech Samsung a LG, jiné TV a Android boxy mají smůlu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).