Hlavní navigace

Skylink na konci května úplně vyřadí z nabídky Eurosport

29. 4. 2020

Sdílet

Eurosport, Tour de France Autor: Eurosport

Satelitní a internetová televize Skylink oznámila změny ve své nabídce, které nepotěší fanoušky sportu. K 31. květnu 2020 vyřazuje stanice Eurosport 1 a Eurosport 2. Ve stejný den budou vypnuty také stanice Discovery, TLC, Discovery Showcase HD a Animal Planet.

Provozovatel služby to zdůvodňuje tím, že hodnota stanic neodpovídá jejich ceně anebo se staly nadbytečnými. „Vzhledem k tomu, že nebylo možné dospět k dohodě s vysílatelem na přijatelných komerčních podmínkách prodloužení smlouvy, uvedené programy v nabídce Skylinku skončí,“ oznámila firma M7 Group.

Novinkou od 1. května 2020 naopak bude rozšíření programového balíčku Smart o stanice Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD a National Geographic HD. Do balíčku Multi budou ke stejnému datu přidány programy National Geographic HD, FightBox a Love Nature HD. 

Skylink si pochvaluje zájem o videotéku NG+, který během prvních dnů provozu přesáhl 50 tisíc zhlédnutí. „Vedle toho intenzivně spolupracujeme s naší mateřskou společností Canal+ na lokalizaci řady atraktivních seriálů a televizních programů. Již brzy budou dostupné exkluzivně našim zákazníkům, a to jak přes satelitní vysílání, tak i přes internetovou službu Skylink Live TV,“ řekl člen představenstva M7 Group Jaromír Glisník.

Úvodní měsíční bezplatné období, kdy je videoknihovna National Geographic přístupná všem zákazníkům, skončí 14. 5. 2020. Poté ji budou moci využívat všichni předplatitelé se základním balíčkem Smart a všemi vyššími balíčky, a to bez dalších poplatků.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).