Hlavní navigace

Skylink otestuje v Praze a okolí placenou nabídku v DVB-T2

Sdílet

Filip Rožánek 28. 8. 2020
Adéla Gondíková, ambasadorka Skylinku Autor: Skylink

Provozovatel česko-slovenské satelitní a internetové televize Skylink připravuje ve spolupráci se společností Prague Digital TV s.r.o. spuštění kódované placené služby na terestrické platformě pro Prahu a okolí.

Dne 3. 9. 2020 přechází Regionální síť 4 na kanále 46 z formátu DVB-T na DVB-T2. Přechod se týká diváků, kteří přijímají televizní stanici Praha TV a rozhlasové stanice Český Impuls a Rádio Dechovka. 

Současně budou zahájeny technické testy nové placené televizní nabídky. Testy budou probíhat několik týdnů. Komerční start nové služby pod značkou Skylink Anténa+ se připravuje na říjen letošního roku, současně se zveřejněním obchodních parametrů.

„Přechod na DVB-T2 díky podstatnému rozšíření kapacity terestrického vysílání otevřel cestu ke spuštění atraktivních placených programů. M7 Group nechce stát stranou. Na projekt v celostátním měřítku je třeba se připravit a získat potřebné zkušenosti. Naším prvním krokem bude spuštění placené služby v Praze a okolí,“ řekl k projektu Jaromír Glisník z M7 Group.

Skylink Anténa+ - mapa pokrytí
Autor: Skylink

Skylink Anténa+ – mapa pokrytí

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.