Hlavní navigace

Skylink ukončuje stanice Nova +1, Prima +1 a Joj Cinema +1

30. 5. 2022

Sdílet

Adéla Gondíková, ambasadorka Skylinku Autor: Skylink

Satelitní operátor Skylink od 14. června ukončí vysílání programů Nova +1 HD, Prima +1 HD a Joj Cinema +1 HD. 

„Zákazníci Skylinku používají ke zpětnému sledování svých oblíbených pořadů ve stále větší míře sedmidenní archív internetové televize Skylink Live TV, kterou mají zahrnutou ve svém předplatném. Mohou tak sledovat pořady vysílané v celém uplynulém týdnu. Vysílání programů s jednohodinovým posunem tak začalo stále více ztrácet na významu,“ vysvětlil operátor své rozhodnutí.

Druhou změnou je úprava vysílacích parametrů programu Joj Family HD. Tuto změnu většina zákazníků Skylinku vůbec nepostřehne. Jejich certifikovaný přijímač (Skylink Ready) totiž vysílací parametry aktualizuje automaticky, a to díky funkci automatického ladění a uspořádání programů (FastScan). 

Zákazníci s přijímacím zařízením bez funkce FastScan mohou program naladit manuálně. „Přeladění doporučujeme provést co nejdříve po 14. 6., nejlépe však do 12. 7., kdy bude souběžné vysílání s původními vysílacími parametry ukončeno,“ upozornila firma. Návody pro přeladění nejběžnějších satelitních přijímačů jsou na adrese https://www.skylink.cz/preladeni 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 6. 2022 18:10

    Zdesel

    Znám několik lidí, co to dost používali, protože nemají internetový Skylink live. Používají to hlavně, když se jim kreji pořady na různých programech. Tak ti budou mít asi smůlu.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).