Hlavní navigace

Skylink zařazuje Canal+ Sport do dvou nových balíčků

19. 7. 2022

Sdílet

Canal+ Sport (ilustrační foto) Autor: Pexels.com/Canal+/koláž Filip Rožánek

Provozovatel česko-slovenské platformy Skylink zahájil předprodej balíčků s chystanou stanicí Canal+ Sport. Fanoušci Premier League si mohou pořídit buď balíček Kombi+ se 75 programy, anebo menší doplňkový balíček s 37 programy. Kombi+ je vyjde na 349 Kč měsíčně, pokud mají internetovou Skylink Live TV. Satelitní zákazníci zaplatí 449 Kč měsíčně. Za menší balíček Canal+ Sport si Skylink naúčtuje 189 Kč měsíčně.

Balíčky se už na první pohled liší počtem aktivovaných sportovních programů. V levnějším je ze sportovních kanálů pouze ČT sport a Canal+ Sport. V dražším je také Nova Sport 1, Nova Sport 2, Sport1, Sport2, Arena Sport 1 HD a FightBox. Podrobnější popis je na webu operátora.

Nový program Canal+ Sport zahájí vysílání 4. srpna 2022. Divákům přinese všechny zápasy anglické Premier League v přímém přenosu, ale také takzvaný konferenční přenos, který bude v reálném čase „přeskakovat“ mezi souběžně hranými zápasy, a nabídne tak divákovi to nejlepší, co se aktuálně na jednotlivých hřištích děje.

Vybraný balíček bude aktivní ihned po objednávce, ale účtovací období začne až 4. 8. 2022 společně se startem vysílání programu Canal+ Sport.

Technické parametry pro naladění programu:

Pozice ve FastScanu: 4

Satelit: Astra 23,5°E

Kmitočet: 11 973 MHz

Polarizace: vertikální

FEC: 2/3

Symbolová rychlost: 29 900 kS/s

Norma: DVB-S2/ 8PSK

Pilot: OFF

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).