Hlavní navigace

Problémy Skypu pokračují, k potížím s přihlašováním se přidaly komplikace s chatem

2. 2. 2018

Sdílet

Skype logo Autor: Skype

Už několik dní trvají problémy některých uživatelů s přihlášením do komunikační služby Skype. Lupu na potíže upozornil jeden ze čtenářů a Microsoft problém přiznává i na stránce, která sleduje funkčnost služby.

„Někteří uživatelé mohou mít problémy s přihlašováním do Skypu s použitím dvoufaktorové autentizace. Může se jim zobrazovat zpráva o potížích s připojením nebo o chybných přihlašovacích údajích,“ popisuje chybu Skype.

Podle firmy už vývojáři odhalili příčinu potíží a teď je řeší. Problém byl poprvé zaznamenán už 24. ledna.

Podle informací serveru The Register se problém týká jen uživatelů s 2FA, kteří se ze Skypu odhlásili a pokoušejí se znovu přihlásit. Už přihlášení uživatelé by neměli žádné potíže zaznamenat.

Skype na svém webu navrhuje dočasné řešení problému, které spočívá v přihlášení k účtu Microsoftu přes webový prohlížeč a dočasném vypnutí 2FA autentizace.

Aktualizace 5. 2. 2018 10:00 – Problémy Skypu nekončí, spíše naopak. Podle aktualizace statusové stránky z dnešního rána se Skype potýká také s potížemi při posílání textových zpráv. Pokud se snažíte přes Skype chatovat, můžete zaznamenat zpoždění při odesílání zpráv a jejich synchronizaci. Skype opět ujišťuje, že zná přičinu tohoto problému a pracuje na nápravě.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).