Hlavní navigace

SledováníTV bude za přeskakování reklam na Primě účtovat 69 Kč

Sdílet

Filip Rožánek 25. 5. 2022
Zpětné přehrávání Primy na SledováníTV Autor: SledováníTV.cz

Uživatelé televizní aplikace SledováníTV si budou moci od června objednávat speciální balíček, který jim umožní automaticky přeskakovat reklamy při zpětném sledování pořadů televize Prima. Příplatek za tuto funkci je 69 Kč měsíčně.

„Pokud nás používáte na starších zařízeních (např. TV Samsung a LG starší aplikace; SledovaniTV Android box I, II, II, IV, Chromecast), koupí balíčku budete moci znovu využívat zpětné přehrávání na kanálech Primy, které musí být na těchto zařízeních kvůli omezení přetáčení reklam vypnuté,“ vysvětluje provozovatel aplikace.

„Přestože z povinnosti nasadit omezení přetáčení reklam nejsme nadšení a víme, že se jedná se o zásah do diváckého komfortu, snažili jsme se funkci navrhnout tak, aby uživatelé stále měli možnost zpětné přehrávání plnohodnotně používat. Zároveň si budou moci koupit za měsíční poplatek doplňkový balíček Prima bez reklam, který jim při zpětném sledování umožní přeskakování reklam automaticky,“ vysvětluje Michal Jura, obchodní ředitel SledováníTV.

Reklamní bloky budou při sledování pořadů Primy z archivu označeny na časové ose žlutou barvou. V případě zpětného přehrávání bude reklama zkrácená na 3 minuty. Poté se zobrazí tlačítko Přeskočit reklamu. Při sledování pořadu, který dle televizního programu ještě neskončil, bude reklama odvysílána v celé délce. Po zapnutí přehrávání má uživatel 60 sekund na volné přetáčení. V takovém případě se může přesunout do jakéhokoliv bodu přehrávání a přeskočit všechny reklamy od začátku pořadu.

Používání SledováníTV se bude lišit podle toho, jestli má uživatel novou aplikaci, nebo starou aplikaci. Aplikace pro starší zařízení kvůli technologickým omezením nedovoluje provést úpravy, které vyžaduje Prima ohledně zákazu přetáčení reklam. Proto v ní vůbec nebude zpětné přehrávání na stanicích Primy fungovat.

Stará aplikace byla určena pro televizory LG ročník 2012 a novější, televizory Samsung ročník 2012 až 2019, SledovaniTV Android box I., II. a III. generace, SledovaniTV Android box IV. generace, telefony a tablety s Android 4.0 a nižší verzi, telefony a tablety s iOS 11.0 a nižší verzí.

Nová aplikace funguje na televizorech LG ročník 2017 a novějších, televizorech Samsung ročník 2017 a novějších, televizorech Panasonic, Hisense a Vestel, televizorech a set-top-boxech s Android TV, na Apple TV, set-top-boxech Arris, SledovaniTV Android boxu IV. generace, telefonech a tabletech s Androidem ve verzi 5.0 a vyšší, respektive iOS 12 a vyšším.

Podrobné vysvětlení včetně technických parametrů zveřejnila aplikace SledováníTV na svém webu.

Chcete mít každé ráno v mailu přehled aktuálních článků z Lupy? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze i týdenní přehled nebo také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů.

Našli jste v článku chybu?