Hlavní navigace

Služba SledováníTV.cz se potýkala s technickými výpadky [DOPLNĚNO]

3. 9. 2020

Sdílet

Homescreen SledováníTV Autor: SledováníTV.cz

Internetovou televizi SledováníTV.cz provázejí v posledních dvou dnech technické potíže. Část uživatelů se dnes od rána na jejích stránkách a v aplikacích setkala s chybovým hlášením, že uživatel se nachází mimo Evropskou unii a služba proto není dostupná. Informace se přitom zobrazovala klientům, kteří jsou v České republice.

Podle dopoledního vyjádření provozovatele na Facebooku to byla technická chyba, kterou už odstranil.

Služba ohlásila problémy už ve středu dopoledne, kdy řešila výpadek na všech platformách. Obnovení v plném rozsahu oznámila zhruba po čtyřech hodinách.

Doplněno 20.20 – Vzniklý výpadek a jeho důsledky nás velmi mrzí. Zavedli jsme opatření, která zabrání opakování podobných situací. Výpadek trval přesně 2 hodiny 20 minut. Jeho důvodem byla příprava pro nasazování uživatelských profilů. Ty našim klientům přinesou spoustu dalších vychytávek a zjednodušení,“ sdělil redakci Digizone.cz Jozef Tkáčik z obchodního oddělení SledováníTV.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 9. 2020 15:52

  Josef V

  Mám sledování.tv "zadarmo" součástí internetu od Pilsfree a jsem doopravdy mile překvapen, jak suprově to funguje na 2 roky staré Smart TV od LG, která stála 9 tisíc. Aplikace v LG storu se vývojářům ze sledovani.tv doopravdy povedla.

 • 4. 9. 2020 13:26

  Aleš Příhoda

  Mě na infolince tvrdili, že to je zvláštní výpadek, protože zrovna nic nedělali ani nemodernizovali. Každopádně se prostě stane, 2 hodiny přes den nejsou nic zásadního.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).