Hlavní navigace

Sociální demokraté staví tým pro sociální sítě. Chtějí si to ve virtuálnu rozdat s ANO

16. 1. 2017

Sdílet

Nový volební manažer strany Jan Birke o sobě tvrdí, že je mužem činu a vítězným typem. První velký úkol si stanovil v totální proměně komunikace na sociálních sítích, kde se sociální demokracii dlouhodobě nedaří, alespoň tedy měřeno počtem fanoušků a míry jejich aktivity. Informují o tom Hospodářské noviny

Facebooková stránka ČSSD má dnes kolem dvaceti tisíc fanoušků, největší konkurent v podobě hnutí ANO má pětkrát tolik. V nově se rodícím týmu by podle informací HN měli být i zahraniční poradci. „Pokládám je za užitečné. Minimálně poskytnou jiný úhel pohledu, možná i některé nové zkušenosti, které bychom mohli využít,“ řekl premiér Bohuslav Sobotka. Už teď slibují krátká videa nebo interaktivnější formáty. 


Zdroj: Twitter

Strana s tradicí sahající až do předminulého století se tak pokusí prorazit do světa, kde se dosud chovala dost toporně, to v případě tweetů premiéra Sobotky, nebo bizarně, to zase v případě bývalého senátora Zdeňka Škromacha

Hlavním soupeřem pro ČSSD je tým kolem Marka Prchala ve štábu Andreje Babiše, respektive hnutí ANO. Volby jsou už za deset měsíců. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).