Hlavní navigace

Solana v Praze uspořádá globální blockchainový, DeFi a NFT hackathon

3. 2. 2022

Sdílet

Prague Hacker House Autor: Solana

Blockchainová platforma Solana, která před pár dny představila novou službu Solana Pay, chystá velkou akci v Praze. Od prvního do sedmého března se zde uskuteční Prague Hacker House, jenž je součástí globálních hackathonů Solana Hacker House.

Praha bude jedinou evropskou lokalitou, kam Solana zavírá. Předchozí akce se odehrají v Los Angeles, Seattlu, Singapuru, Dubaji, Moskvě a Hongkongu.

Prague Hacker House se bude odehrávat v Paralelní Polis a La Fabrice. V rámci hackathonu se budou řešit technologie DeFi a NFT a dále gaming a to, jak funguje Solana.

Pražskou zastávku se Solanou organizuje Rockaway, který je v oblasti blockchainu a spol. aktivní v rámci Rockaway Blockchain Fund.

“Pražského hackathonu se zúčastní zhruba 250 lidí. Součástí bude i vedlejší akce pro Solana validátory, která se bude konat v Žižkovské věži. Záměrem Rockaway Blockchain Fundu je především zviditelnit globálně Českou republiku jako středoevropský hub pro vývoj blockchainových technologií,” uvádí Rockaway pro Lupu.

Mezi účastníky budou například Ackee, Neon Labs, Neodyme, Marinade, Allbridge nebo Metaplex.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).