Hlavní navigace

SPI International spouští vylepšenou streamovací službu FilmBox+

18. 2. 2021

Sdílet

FilmBox+ Autor: SPI International

Počet internetových videoplatforem se znaménkem „+“ v názvu se rozrůstá o celosvětovou službu FilmBox+. „Od dnešního dne nahradí FilmBox Live. FilmBox+ je dostupný přes operátory a partnerské platformy a poskytuje plynulý a ucelený zábavný zážitek, který staví diváky do centra zájmu,“ řekl generální ředitel firmy SPI International Berk Uziyel.


Autor: SPI International

Od dnešního dne mohou zákazníci využívat službu přímo přes web filmbox.com nebo v aplikaci FilmBox+ na zařízeních připojených k internetu, jako jsou chytré telefony, tablety a chytré televize. 

Služba je dostupná v české, bulharské, maďarské, polské, rumunské, slovenské, turecké a anglické verzi. Ze světových filmů má v nabídce například Pobřežní hlídku nebo snímek Univerzální voják: Znovuzrození. Českou kinematografii zastupují Vrásky z lásky, Kamarád do deště, Discopříběh nebo cimrmanovská komedie Rozpuštěný a vypuštěný. Děti si mohou pustit film Shrek: Zvonec a konec nebo Heidi, děvčátko z hor. 

FilmBox+ dále nabízí živé vysílání 12 televizních stanic z rodiny FilmBox. Měsíční paušál při registraci přes internet je 119 Kč (obchodní podmínky však uvádějí sumu v polské měně). Podle sekce Často kladené otázky by měla být k dispozici týdenní zkušební doba zdarma. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).