Hlavní navigace

Sportovní streamovací aplikace TVCOM uvedla aplikace pro LG a Android TV

2. 1. 2022

Sdílet

Aplikace TVCOM Autor: TVCOM

Streamovací platforma českého sportu TVCOM představila nové aplikace pro chytré televizory LG a Android TV. Chystá rovněž aplikaci pro televizory Samsung. Platforma nabízí přenosy z tuzemských profesionálních i amatérských utkání. 


Autor: TVCOM

Služba byla poprvé spuštěna v březnu 2007 při zápase juniorské házené. Do současné chvíle odvysílala podle vlastních údajů přes 50 tisíc sportovních zápasů z více než 30 sportovních odvětví. Diváci mohou sledovat živé přenosy anebo navštívit archiv zhruba dvou desítek sportů. 

„Naše platforma je schopna v jednom okamžiku odvysílat přes 250 přenosů. Nejsledovanější přenos má přes 100 tisíc zhlédnutí,“ sdělil jednatel společnosti TVCOM Michael Kruk. „Nezaměřujeme se pouze na samotné vysílání sportovních utkání, ale naším cílem jsou také doprovodné služby a produkty. Tyto služby jsou určené jak pro sportovce a sportovní týmy tak i pro diváky a inzerenty,“ dodal Kruk. 

Televizní aplikace TVCOM vytvořila karlínská společnost Hybrid Company. Kromě aplikací pro chytré televizory je služba dostupná na mobilech a prostřednictvím webu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).